SOCIÁLNÍ KONTEJNERY

  • Sociální kontejnery jsou dobře izolované (v létě chlad, v zimě teplo) a mají kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).
  • Kontejnery lze vybavit dalšími okny a kancelářským/šatnovým nábytkem.
  • Cena dopravy bude stanovena individuálně.
  • Kontejnery sociální péče jsou ideální pro šatny, sociální místnosti pro zaměstnance, jako jsou staveniště, a dokonce i dočasné obytné prostory.
  • Společenský kontejner s koupelnou a sprchou je osvědčenou variantou např. pro stavební firmy.

Stavíme odolné a hermetické sociální kontejnery pro celé Polsko. Jako tuzemský výrobce kontejnerů pro vás dokážeme připravit nejlevnější variantu. Jsme známí svými nízkými cenami, okamžitou reakcí a komplexním přístupem. Prodáváme sociální kontejnery a dodáváme komponenty jako klimatizace nebo přídavná okna. Mezi standardní služby v naší společnosti patří izolace kontejnerů a také elektroinstalace a topení. Přidejme ještě možnost konfigurace barvy plechu, ale i stěn a dveří! Náklady na dopravu jsou nízké a navíc splatné, jejichž cena je stanovena telefonicky. Velikost společenského pavilonu je neomezená.

kontenery socjalne
kontener socjalny z łazienką
producent kontenerów socjalnych
kontener z prysznicem
kontener szatnia
kontener soc
kontener szatnia

SOCIÁLNÍ KONTEJNER S KOUPELNOU

Naše společnost patří mezi přední tuzemské subjekty poskytující sociální kontejner s koupelnou po celé republice. Tyto bohaté zkušenosti daly společnosti solidní a obdivovanou značku. Od začátku jsme se soustředili na získávání a budování vztahů s nejvýznamnějšími poradci, což vedlo k jedné z nejlepších služeb v Polsku Rychlost servisu a efektivita prodeje jsou prioritou naší společnosti. V průběhu let jsme usilovně pracovali na urychlení všech prvků naší práce, aby se realizace a dodávka kontejnerů nezdržovala. Naše nabídka zahrnuje jak kontejnerový prodej, tak levnou dopravu. Poskytujeme komplexní pomoc při výběru vhodného kontejneru pro vaše potřeby. Náš tým kvalifikovaných specialistů Vám zaručí spokojenost s výběrem z naší nabídky! Malá cena za sociální nádobu s koupelnou a sprchovým koutem je dána obrovským prodejem a výrobními metodami vyvinutými v průběhu let!

Viz také: sociální kontejnery

kontenery socjalne 2
kontener socjalny z WC
kontener dla pracowników
kontenery socjalne dla pracowników

VÝROBCE SOCIÁLNÍCH KONTEJNERŮ

Námi nabízené společenské pavilony jsou vyrobeny z kvalitního plechu. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Jednotlivé nádoby z vnější strany jsou impregnovány a lakovány do zvolené barvy. Námi vyráběné těsné a odolné sociální kontejnery využívají především stavební, bezpečnostní a výrobní společnosti. Často se používají při rekonstrukcích budov.

Viz také: obchodní kontejnery

SOCIÁLNÍ KONTEJNERY FAQ

Kolik stojí sociální kontejnery?

Ceny obytných kontejnerů začínají kolem 20 000 PLN za základní variantu a velikost. Větším nákladem je sociální kontejner s koupelnou. Zavolejte a zeptejte se na přibližnou cenu varianty, o kterou máte zájem.

Jaké jsou vlastnosti sociálních kontejnerů od Pawilony Premium?

Poskytujeme moderní, celoroční společenské kontejnery, které jsou atraktivní, zateplené a mají kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím lze sociální kontejnery vybavit?

V kontejneru můžete zvětšit plochu, přidat rámy, další okna, dveře (skleněné, dvojité, kovové). Dále si můžete pořídit klimatizace, žaluzie, vybavení koupelen (WC, umyvadla, umyvadlové skříňky, baterie, bateriová topidla, zařízení na vodu a kanalizaci, elektrospotřebiče, sprchy).

Jak se sociální kontejner vytápí?

Vytápí se nejčastěji elektrickými přímotopy nebo klimatizací.

4.7/5 - (4 votes)