Komerční kontejnery

Stavíme těsné a izolované komerční kontejnery po celém Polsku. Jako tuzemský stavitel komerčních pavilonů pro vás dokážeme připravit ty nejlepší služby. Jsme známí nízkými cenami, rychlou odezvou a komplexním přístupem! Vyrábíme obchodní, gastronomické, kavárenské a kioskové kontejnery a dodáváme příslušenství jako je klimatizace nebo přídavná dvířka. Naše obecné možnosti zahrnují vzduchotěsné pavilony, stejně jako elektrické a vytápění. Přidejme ještě možnost konfigurace barev plechu, stěn a dveří! Náklady na dopravu jsou nízké a navíc splatné, jejichž cena je stanovena telefonicky. Komerční kontejnery vyrábíme v libovolných rozměrech.

  • Obchodní kontejnery jsou dobře izolované (v létě chlad, v zimě teplo) a mají kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).
  • Kontejnery lze vybavit dalšími okny a kancelářským/šatnovým nábytkem.
  • Náklady na dopravu jsou stanoveny samostatně.
  • Komerční kontejnery jsou skvělou alternativou komerčních prostor s drahým nájmem.
  • Ideální pro provozování malé firmy! Nákupní pavilony lze využít jako stánky, bistra, dopravní kiosky, zmrzlinárny, kavárny, sezónní prodejny, vánoční trhy, půjčovny plážového vybavení a další.
kontenery handlowe
pawilon sprzedażowy
pawilon kiosk
pawilon handlowy
pawilon gastronomiczny
kontener sprzedażowy

JDĚTE PRO CENOVOU A FUNKČNÍ OBCHODNÍ KONTEJNER

Naše společnost je jednou z nejvýznamnějších regionálních společností dodávajících obchodní kontejnery po celé republice. Tato bohatá zkušenost dala skupině silné a cenné značky. Od začátku naší kampaně jsme se soustředili na co nejlepší kontakt s co nejrychlejšími konzultanty – výsledkem byla jedna z nejkonkurenceschopnějších nabídek pro Commercial Containers. Včasný zákaznický servis a poskytování služeb jsou pro naši společnost velmi důležité. Od začátku jsme tvrdě pracovali na zefektivnění všech částí naší práce, aby nezpomalovaly rozvoz komerčních kontejnerů. Nabídka zahrnuje prodej kontejnerů a také levnou dopravu. Poskytujeme komplexní pomoc při výběru správného kontejneru. Náš profesionální a zkušený tým zaručuje výhody, které nabízíme! Rozumné poplatky za nákupní pavilony jsou způsobeny obrovskými objemy prodeje a dobře propracovanými metodami.

viz také: sociální kontejnery

kontener kiosk
kontener kawiarnia
kontener handlowy
kontener gastronomiczny

KOMERČNÍ PAVILONY - VÝROBCE

Obchodní kontejnery, které jako výrobce nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitního plechu. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Jednotlivé nákupní pavilony z vnější strany jsou impregnovány a lakovány do zvolené barvy. Moderní komerční kontejnery vyrábíme především pro použití ve firmách a malých provozovnách: obchody, bary, sezónní stánky atd. Hlavní výhodou komerčních kontejnerů jsou nižší náklady na údržbu než u pronájmu místa! Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!

Viz také: obytné nádoby

KOMERČNÍ KONTEJNERY FAQ

Jaká je cena obchodního kontejneru?

Cena komerčního kontejneru je náklad od ceny blízké 20 000 PLN v základní a malé variantě.

Jaké jsou vlastnosti vašich obchodních kontejnerů?

Dodáváme moderní, celoroční komerční kontejnery, které skvěle vypadají, jsou zateplené a obsahují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení). Mohou být použity jako malé obchody, stánky, bary a další.

Čím může být komerční kontejner vybaven?

V pavilonech můžete zvětšit plochu, přidat rámy, další okna, dveře (skleněné, dvojité, plechové). Dále si můžete pořídit klimatizace, žaluzie, vybavení koupelen (WC, umyvadla, umyvadlové skříňky, baterie, bateriová topidla, zařízení na vodu a kanalizaci, elektrospotřebiče, sprchy).

Jak se vyhřívají obchodní kontejnery?

Nejjednodušší způsob, jak ohřát komerční nádobu, je pomocí elektrického ohřívače nebo klimatizace.

5/5 - (3 votes)